Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 40

Ioachim Miloia (szerk.):Galeria Maestrilor Clasici. Pictura Renasterii. (60 planse colorate). Arad, 1930, Editura "Enciclopadia". Művészeti történeti kiadvány, offset kivágott képekkel illusztrált. Kissé viseletes, kiadói karton mappában.
13405.

Rufpreis:
8 000 HUF

Künstlermonographien, Liebhaber-Ausgaben 45, 42, 73, 106(Philip Alexius de László, George Frederick Watts, Stuck von D.J. Bierbaum). Bielefeld und Leipzig, 1896-1913, Verlag von Belhagen&Klasing. Kiadói aranyozott vászonkötés, képekkel illusztrált, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban / Ganzleineneinband, guter Zustand
13406.

Rufpreis:
3 000 HUF

Heinz Mack - Thomas Höpker: Expedition in künstliche Gärten. Dekoratív fotó album. Hamburg, Stern.
13407.

Rufpreis:
1 000 HUF

Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13408.

Rufpreis:
1 000 HUF

13409.

Rufpreis:
1 000 HUF

L'opera completa del Botticelli. Szerk.: Mandel, Gabriele. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13410.

Rufpreis:
1 200 HUF

L'opera pittorica di Edouard Manet. Szerk.: Orienti, Sandra. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13411.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Chavarria, Joaquim: Kerámia. Bp., 1996, Novella. Számos színes képpel, illusztrációval, érdekes leírásokkal. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13413.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kószó József: Cserépkályhák és csempekandallók. Bp., 2001, Szukits Könyvkiadó. Képekkel, ábrákkal, számos érdekes szakmai részlettel, leírással. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13414.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csoma Lajos, Kocsi Márta: Festett bútorok a Székelyföldön. Bp., [1982], Népművelési Propaganda Iroda. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
13415.

Rufpreis:
1 200 HUF

13416.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF