Künstlermonographien, Liebhaber-Ausgaben 45, 42, 73, 106(Philip Alexius de László, George Frederick Watts, Stuck von D.J. Bierbaum). Bielefeld und Leipzig, 1896-1913, Verlag von Belhagen&Klasing. Kiadói aranyozott vászonkötés, képekkel illusztrált, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban / Ganzleineneinband, guter Zustand
Das goldene Buch der Rolleiflex. Herausgegeben von Walther Heering. Harzburg, 1936, Dr. Walther Heering Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sok fotóval illusztrált, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition
L'opera completa del Botticelli. Szerk.: Mandel, Gabriele. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
L'opera pittorica di Edouard Manet. Szerk.: Orienti, Sandra. Milánó, 1967, Rizzoli Editore. A színes képek mellett adatgazdag és alapos kritikai elemzéssel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. 4. kiad. Bp., 1982, Corvina Kiadó - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Számos képpel, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Kószó József: Cserépkályhák és csempekandallók. Bp., 2001, Szukits Könyvkiadó. Képekkel, ábrákkal, számos érdekes szakmai részlettel, leírással. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.