Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1065803
11025
239
46000
Antique
The Schoenau & Hoffmeister porcelain: SPBH Germany 914 11 antik baba, jelzett, porcelán fejű, fa testtel, a fej belül restaurált, de ennek kívül semmi nyoma, 95cm /Antique Schoenau & Hoffmeister Doll,the head restored within without trace on the face
1107307
11026
239
Antique
Díszes, ovális réz pecsétnyomó, "A. Hübler München" felirattal, 3×2,5 cm
1109074
11028
239
9500
Antique
Gyöngyház berakásos színházi látcső, jelzés nélkül, jó állapotban, tok nélkül, 10×5 cm 1112932
11029
239
3800
Antique
Puttós antik dísz olló, réz, h:18 cm 1106968
11030
239
24000
Antique
Broadway & Co ezüst (Ag.) kefe készlet, eredeti dobozában, jelzett, 14×20 cm, összesen: 3 db, bruttó:324 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF