31032.
Beendet 238. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2,2-