4 db RÉGI felvidéki képeslap a Tátrából; Tátraszéplak, Csorba-tó, Óriás vízesés / 4 old Upper Hungarian postcards from the Tatra; Tátraszéplak, Csorba-tó, Óriás vízesés
44 db vegyes állapotú régi, történelmi magyar képeslap / 44 pre-1945 Hungarian postards, including Slovakian, Transylvanian etc. territories; MIXED quality
56 db RÉGI sérült történelmi magyar városképes lap érdekes darabokkal; erdélyi, felvidéki, magyar / 56 old damaged historical Hungarian town-view postcards with interesting cards; Transylvanian, Upper Hungarian, Hungarian
27 db túlnyomórészt háború előtti európai képeslap füzet és sorozat (Spanyolország, Franciaország, Olaszország stb.) / 27 mostly pre-1945 European postcard booklets (Spain, France, Italy etc.)
7 db RÉGI olasz városképes képeslapfüzet, összesen 88 lappal; Firenze, Torino, Padova, Rome, Assisi, Tivoli /7 old Italian town-view postcard booklets, with 88 cards; Firenze, Torino, Padova, Rome, Assisi, Tivoli
85 db RÉGI sérült külföldi városképes lap érdekes darabokkal és lithokkal; sok olasz, francia, ázsiai / 85 old damaged foreign town-view postcards with interesting and litho cards; many Italian, French, Asian