Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 44

1928 Petőfi Sándor: János Vitéz; a budapesti Erzsébet Söröző falfestményei, 7 db sorszámozott lap
20002.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db RÉGI felvidéki képeslap a Tátrából; Tátraszéplak, Csorba-tó, Óriás vízesés / 4 old Upper Hungarian postcards from the Tatra; Tátraszéplak, Csorba-tó, Óriás vízesés
20003.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

44 db vegyes állapotú régi, történelmi magyar képeslap / 44 pre-1945 Hungarian postards, including Slovakian, Transylvanian etc. territories; MIXED quality
20004.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
8 000 HUF

56 db RÉGI sérült történelmi magyar városképes lap érdekes darabokkal; erdélyi, felvidéki, magyar / 56 old damaged historical Hungarian town-view postcards with interesting cards; Transylvanian, Upper Hungarian, Hungarian
20005.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
19

22 db régi külföldi városképes lap, benne néhány photo / 22 old foreign postcards
20006.

Rufpreis:
1 400 HUF

20 db főként RÉGI külföldi városképes lap, vegyes minőségű / 20 old foreign postcards, mixed quality
20007.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db RÉGI amerikai városképes lap, érdekesebb darabokkal, vegyes minőség / 7 old American town-view postcards, interesting pieces, mixed quality
20008.

Rufpreis:
1 600 HUF

27 db túlnyomórészt háború előtti európai képeslap füzet és sorozat (Spanyolország, Franciaország, Olaszország stb.) / 27 mostly pre-1945 European postcard booklets (Spain, France, Italy etc.)
20009.
Materialzeichen

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db RÉGI olasz arany művészlap / 3 old Italian golden art postcards
20010.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db RÉGI olasz városképes képeslapfüzet, összesen 88 lappal; Firenze, Torino, Padova, Rome, Assisi, Tivoli /7 old Italian town-view postcard booklets, with 88 cards; Firenze, Torino, Padova, Rome, Assisi, Tivoli
20011.
Materialzeichen

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

20 db RÉGI délvidéki városképes lap; olasz, horvát, szlovén, montenegroi / 20 old Southern town-view postcards; Italian, Croatian, Slovenian, Montenegrin
20012.

Rufpreis:
6 000 HUF

85 db RÉGI sérült külföldi városképes lap érdekes darabokkal és lithokkal; sok olasz, francia, ázsiai / 85 old damaged foreign town-view postcards with interesting and litho cards; many Italian, French, Asian
20013.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF