Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1104755
11052
238
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott fa sas, jelzés nélkül, m:18 cm
1087418
11053
238
Rózsa Péter (1926-): MN. Bronz plakett, jelzett, cca d:12 cm
1087410
11054
238
3200
Janzer Frigyes (1939-):E. Izzó SZB -Száz éves a VASAS plakett,bronz, jelzett, , d:12 cm 1100870
11055
238
3800
Gál András (1951-) Germanus Gyula 1884-1979, Körösi Csoma Társaság 1984 emlékplakett, bronz, jelzett, d:10,3cm 839044
11056
238
1882 Szabadkőműves plakett: " A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise" Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól / 1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm info: memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq="lusitanien+uni+sup" 847601
11057
238
Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust 1105357
11058
238
Harkai jelzéssel: Mathias Rex, felakasztható kerámia kisplasztika, apró kopásnyomokkal, 11×7,5 cm
1099959
11059
238
Keleti motívumos, díszesen faragott csont szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, m: 17 cm 1104745
11060
238
Faragott erdélyi fa figurák 2 db, jelzett, m:13 cm
876709
11061
238
1104735
11062
238
Üldögélő afrikai faragott, festett fa figura, ragasztott sörénnyel, m:22 cm 1099632
11063
238
Figyelő sas, faragott fa, m:24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF