Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 14

Faragott fa sas, jelzés nélkül, m:18 cm
11052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsa Péter (1926-): MN. Bronz plakett, jelzett, cca d:12 cm
11053.

Rufpreis:
2 400 HUF

Janzer Frigyes (1939-):E. Izzó SZB -Száz éves a VASAS plakett,bronz, jelzett, , d:12 cm
11054.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gál András (1951-) Germanus Gyula 1884-1979, Körösi Csoma Társaság 1984 emlékplakett, bronz, jelzett, d:10,3cm
11055.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1882 Szabadkőműves plakett: " A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam  La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise" Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól /  1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm info: memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq="lusitanien+uni+sup"
11056.

1882 Szabadkőműves plakett: " A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise" Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól /
1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm
info:
memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq="lusitanien+uni+sup"

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust
11057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Harkai jelzéssel: Mathias Rex, felakasztható kerámia kisplasztika, apró kopásnyomokkal, 11×7,5 cm
11058.

Rufpreis:
800 HUF

Keleti motívumos, díszesen faragott csont szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, m: 17 cm
11059.

Rufpreis:
4 000 HUF

Faragott erdélyi fa figurák 2 db, jelzett, m:13 cm
11060.

Rufpreis:
1 000 HUF

11061.

Rufpreis:
5 000 HUF

Üldögélő afrikai faragott, festett fa figura, ragasztott sörénnyel, m:22 cm
11062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Figyelő sas, faragott fa, m:24,5 cm
11063.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF