Rahmen Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1100918
11583
238
Frames
Gazdagon díszített, faragott fa képkeret, belső méret: 8,5×5,5 cm, külső méret: 29×19,5 cm 1104465
11584
238
Frames
Aranyozott fa képkeret, sérült, belső méret: 57×43 cm, külső: 71×56 cm
1103176
11585
238
Frames
Dekoratív fa képkeret, belső:30×40 cm, külső:40×50 cm 1103011
11586
238
3400
Frames
Ezüst kopott fa keret gobelin képpel, belső: 30×42 cm, külső: 41×53 cm
1098944
11587
238
Frames
Antik festett fa képkeret, apró hibával, belső:22×18,5 cm, külső:38×34 cm 1104046
11588
238
Frames
Régi ovális fa képkeret, üvegezett, belső:11,5×16,5 cm, külső: 18×21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF