Bücher: Judaica Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1101687
13071
238
24000
Books: Judaica
Reich, Ignaz: Beth-el. Ehrentempel verdienter ungarischer Israeliten. 1-2. köt. Pest, 1867, Druck von Alois Bucsánszky. Számos illusztrációval, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
1105411
13072
238
Books: Judaica
Háráv H. Heinemann: A Tóra és a társadalmi rend. Kiadja: M.C.Sz. Miráchi Szakosztálya. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.
1055712
13073
238
Books: Judaica
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Budapest, 1984, Gondolat. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban. 1088975
13074
238
Books: Judaica
Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesinger's Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
961462
13075
238
Books: Judaica
1032266
13076
238
Books: Judaica
Pollák Miksa dr.: Izráel istentisztelete. Imádságos könyv.Telaviv, é.n., "Sinai" Reprint kiadás. Kiadói keménykötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF