Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 6

Reich, Ignaz: Beth-el. Ehrentempel verdienter ungarischer Israeliten. 1-2. köt. Pest, 1867, Druck von Alois Bucsánszky. Számos illusztrációval, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13071.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Háráv H. Heinemann: A Tóra és a társadalmi rend. Kiadja: M.C.Sz. Miráchi Szakosztálya. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.
13072.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Budapest, 1984, Gondolat. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
13073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesinger's Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13074.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
13075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pollák Miksa dr.: Izráel istentisztelete. Imádságos könyv.Telaviv, é.n., "Sinai" Reprint kiadás. Kiadói keménykötésben.
13076.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF