Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 39

12968.

Rufpreis:
2 400 HUF

12969.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Farkas Sándor: Történelem a népiskolák VI. osztálya számára. Bp., 1908, Magyar Királyi Tudományegyetemi Nyomda. Kopott, szakadozott félvászon kötésben.
12970.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2 db térképmelléklettel, jó állapotú aranyozott egészvászon kötésben
12971.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12972.

Rufpreis:
1 000 HUF

12973.

Rufpreis:
3 000 HUF

12974.

Rufpreis:
800 HUF

Mühlbach, L[uise]: I. Napoleon fénykora és hanyatlása. Regényes korrajz. 5-6. rész. Pest, 1860, Hartleben Konrád Adolf. A két rész egybekötve. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12975.

Rufpreis:
1 600 HUF

12976.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12977.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12978.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Mítoszok földjén. A világ szent városai, megjelölt helyei, ősi települései és az elsüllyedt földrészek. S. a. r.: Westwood, Jennifer. Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12979.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF