Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története IV. köt: Magyarország a Habsburgok korában a bécsi kongresszusig. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert. 1073 illusztrációval és 118 műmelléklettel. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincén kis kopással egyébként szép állapotban
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története III. kötet. Az Anjou ház és örökösei. Bp., 1895. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. A hátsó borító elázott, foltos.
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Első kötet. Magyarország a királyság. megalapításáig. Írta Frőhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc javításra szorul, a hátoldal elszíneződött.
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Harmadik kötet. Az Anjou ház és örökösei. Írték:Pór Antal, Schönerr Gyula. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A vászonkötés javításra szorul, egyébként jó állapotú.
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar Történet. I. Kötet. Budapest, 1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Fényképekkel, térképekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kisé viseletes, egyébként jó állapotú.
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, gerince utólag ragasztott, egyébként jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.