Bücher: Bergsteigen

Zahl der Lose: 18

Terray, Lionel: Cuceritorii inutilului. Din Alpi în Annapurna. Bukarest, 1972, Editura Ştiinţifică. Számos képpel. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
12931.

Rufpreis:
1 000 HUF

12932.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Kampf um die Weltberge. Szerk.: Herzog, Theodor. München, 1934, Verlag F. Bruckmann. 114 fényképpel, számos térképpel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12933.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bauer, Paul: Um den Kantsch. Der zweite Angriff auf den Kangchendzönga 1931. München, 1933, Verlag Knorr & Hirth GmbH. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12934.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dyhrenfurth, Günter Oskar: Himalaya-Fahrt. Unsere Expedition 1930. Zürich, 1942, Orell Füssli Verlag. SZámos képpel, 1 db térképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
12935.

Rufpreis:
1 200 HUF

De Déchy, Maurice: The Sources of the Kuban. s. l., [cca 1902], s. n. Különlenyomat a hegymászással foglalkozó "The Exploration of the Caucasus" (Szerk.: Freshfield, Douglas William; Sella Vittorio. London, 1902) című munkából, egy képpel és egy térképpel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12936.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF