Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jel... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Uhren~200008/Fero-svajci-masodpercmutatos-karora-bor-szijjal-kopott-mukodik-jelzett~II1063285
1063285
11277
237
Watches
Beschreibung: Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
: vörös_iván