Bak jelzéssel: Szent teljes alakos képe, olaj, vászon, kis sérüléssel,... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~800478/Bak-jelzessel-Szent-teljes-alakos-kepe-olaj-vaszon-kis-serulessel-71-5C39721-cm~II1096397
1096397
10005
237
Beschreibung: Bak jelzéssel: Szent teljes alakos képe, olaj, vászon, kis sérüléssel, 71,5×21 cm
: vörös_iván