Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Kertész Róbert - Feltámad a Félhold (Az ébredő Iszlám nemzetei) I-II. kötet, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.