Magyar Kelemen: Kormányzónk, Vitéz Nagybányai Horthy Miklós rövid életrajza. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, belsejében rajzzal, lapok több helyen foltosak, kopottas állapotban.