Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd.
(Bp. 1942.) Kir. Magyar Egyetemi... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Geschichte~200017/Eottevenyi-Oliver-Ferenc-Ferdinand--Bp-1942-Kir-Magyar-Egyetemi-Nyomda-391-p-4-t-Arany~II1097008
1097008
13109
237
Books: History
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd.
(Bp. 1942.) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 391 p. 4 t. Aranyozott kiadói félvászon kötésben,
: vörös_iván