Postkartensammlungen, Lose Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998798
20072
235
Postcard lots
Ansichtskarten
8 db RÉGI motívumlap; kutya / 8 old motive cards; dog
1078998
20073
235
Postcard lots
Ansichtskarten
13 db RÉGI motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; csendélet, művész / 13 old motive cards with some lithos, mixed quality; still life, art
1075982
20074
235
Postcard lots
Ansichtskarten
27 db RÉGI motívumlap; főleg művész és fotólapok / 27 old motive cards; mostly art and photo postcards
1079043
20075
235
Postcard lots
Ansichtskarten
27 db RÉGI motívumlap, vegyes minőség; művész, hajó, katonai / 27 old motive cards, mixed quality; art, ship, military 1079237
20076
235
Postcard lots
Ansichtskarten
56 db RÉGI használatlan motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; művész / 56 old unused motive cards with some lithos, mixed quality; art 998801
20077
235
Postcard lots
Ansichtskarten
9 db RÉGI motívumlap; szerelmes pár sorozat / 9 old motive cards; love couple series
1076252
20079
235
Postcard lots
Ansichtskarten
28 db RÉGI motívumlap, vegyes minőségben; főleg uralkodó, katonai, hölgy, üdvözlő / 28 old motive cards, in mixed quality; mostly royalty, military, lady, greeting 1078990
20080
235
Postcard lots
Ansichtskarten
17 db RÉGI motívumlap több lithoval, vegyes minőség; szép újévi üdvözlő lapok / 17 old motive cards with some lithos, mixed quality; beautiful New Year greeting cards
1078986
20081
235
Postcard lots
Ansichtskarten
27 db RÉGI motívumlap több lithoval, vegyes minőség; szép karácsonyi üdvözlő lapok / 27 old motive cards with some lithos, mixed quality; beautiful Christmas greeting cards 1079016
20083
235
Postcard lots
Ansichtskarten
46 db RÉGI motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; üdvözlő (húsvét, karácsony, újév) / 46 old motive cards with some lithos, mixed quality; greeting (easter, christmas, new year) 1079229
20084
235
Postcard lots
Ansichtskarten
38 db RÉGI használatlan motívumlap sok lithoval, vegyes minőség; vallás / 38 old unused motive cards with many lithos, mixed quality; religion
1079020
20085
235
Postcard lots
Ansichtskarten
3 db RÉGI motívumlap, vegyes minőség; zenés kottás lap / 3 old motive cards, mixed quality; Music sheets
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF