Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 72

8 db RÉGI motívumlap; kutya / 8 old motive cards; dog
20072.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

13 db RÉGI motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; csendélet, művész / 13 old motive cards with some lithos, mixed quality; still life, art
20073.

Rufpreis:
1 000 HUF

27 db RÉGI motívumlap; főleg művész és fotólapok / 27 old motive cards; mostly art and photo postcards
20074.

Rufpreis:
1 400 HUF

27 db RÉGI motívumlap, vegyes minőség; művész, hajó, katonai / 27 old motive cards, mixed quality; art, ship, military
20075.

Rufpreis:
1 000 HUF

56 db RÉGI használatlan motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; művész / 56 old unused motive cards with some lithos, mixed quality; art
20076.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

9 db RÉGI motívumlap; szerelmes pár sorozat / 9 old motive cards; love couple series
20077.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

28 db RÉGI motívumlap, vegyes minőségben; főleg uralkodó, katonai, hölgy, üdvözlő / 28 old motive cards, in mixed quality; mostly royalty, military, lady, greeting
20079.

Rufpreis:
2 000 HUF

17 db RÉGI motívumlap több lithoval, vegyes minőség; szép újévi üdvözlő lapok / 17 old motive cards with some lithos, mixed quality; beautiful New Year greeting cards
20080.

Rufpreis:
5 000 HUF

27 db RÉGI motívumlap több lithoval, vegyes minőség; szép karácsonyi üdvözlő lapok / 27 old motive cards with some lithos, mixed quality; beautiful Christmas greeting cards
20081.

Rufpreis:
8 000 HUF

46 db RÉGI motívumlap pár lithoval, vegyes minőség; üdvözlő (húsvét, karácsony, újév) / 46 old motive cards with some lithos, mixed quality; greeting (easter, christmas, new year)
20083.

Rufpreis:
1 000 HUF

38 db RÉGI használatlan motívumlap sok lithoval, vegyes minőség; vallás / 38 old unused motive cards with many lithos, mixed quality; religion
20084.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db RÉGI motívumlap, vegyes minőség; zenés kottás lap / 3 old motive cards, mixed quality; Music sheets
20085.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF