Juwelen Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079114
19000
235
100000
Jewellery
Aranygyűrű (Au) 14 k, apró brill kövekkel (23 db), jelzett (585), gyűrűméret: 53, bruttó: 5,22 g
986907
19001
235
55000
Jewellery
1079288
19002
235
50000
Jewellery
980637
19003
235
46000
Jewellery
Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr 1079335
19004
235
34000
Jewellery
Indiai virágmintás ezüst (Ag.) dísztál, jelzett (SILVER), jó állapotban, kopott díszdobozban, d: 17 cm, nettó: 190 g 1079327
19005
235
130000
Jewellery
Arany (Au) 14 K karlánc 1 db szintetikus kővel, jelzett (585) h:20,5 cm, bruttó: 24 g
1076325
19006
235
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kézitükör, ezüst (Ag.) hajkefe és ruhakefe, jelzettek, bruttó:512 g, 27×14 cm, h:23 és 17 cm
926091
19007
235
14000
Jewellery
1075819
19008
235
Jewellery
Ezüst(Ag) színházi táska, jelzés nélkül, 112 g / Silver women`s theater bag, 112g 1076232
19009
235
Jewellery
cca 1920 Ezüst cigarettatárca 87 g. / Silver cigarette box 87 g. 1073640
19010
235
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 4,4 g / silver necklace, 4,4, g 1075153
19011
235
Jewellery
Ezüst (Ag.), betűt formázó függő és levélmotívumos fülbevalópár, a függő jelzett, nettó 2,2 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF