Juwelen

Zahl der Lose: 13

Aranygyűrű (Au) 14 k, apró brill kövekkel (23 db), jelzett (585), gyűrűméret: 53, bruttó: 5,22 g
19000.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

19001.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

19002.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr
19003.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Indiai virágmintás ezüst (Ag.) dísztál, jelzett (SILVER), jó állapotban, kopott díszdobozban, d: 17 cm, nettó: 190 g
19004.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Arany (Au) 14 K karlánc 1 db szintetikus kővel, jelzett (585)  h:20,5 cm,  bruttó: 24 g
19005.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Ezüst (Ag.) kézitükör, ezüst (Ag.) hajkefe és ruhakefe, jelzettek, bruttó:512 g, 27×14 cm, h:23 és 17 cm
19006.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

19007.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) színházi táska, jelzés nélkül, 112 g / Silver women`s theater bag, 112g
19008.

Ezüst(Ag) színházi táska, jelzés nélkül, 112 g /
Silver women`s theater bag, 112g

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1920 Ezüst cigarettatárca 87 g. / Silver cigarette box 87 g.
19009.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 4,4 g / silver necklace, 4,4, g
19010.

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 4,4 g /
silver necklace, 4,4, g

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag.), betűt formázó függő és levélmotívumos fülbevalópár, a függő jelzett, nettó 2,2 g
19011.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF