Flohmarkt Zahl der Lose: 232
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1071772
11534
235
Flea Market
Egy kosár, 900 g tengeri kagyló / sea shells 1071785
11535
235
Flea Market
Dekoratív, bogarakat, csigát is ábrázoló csendélet nyomat jó keretben. 45x62 cm
1076236
11537
235
Flea Market
Vegyes bolha tétel, különféle zseb és quartz órák (benne ezüst is), csipeszek, tálkák 1041225
11538
235
Flea Market
Fáraó fej, faragott festett fa, sérült, m:22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF