Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Hajdú - Bihar Megye Kézikönyve. 8. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. köt. 164 képpel és 1 térképpel. Bp., [1935], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, kissé laza gerinccel.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.