Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 49

12992.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Hajdú - Bihar Megye Kézikönyve. 8. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12993.

Rufpreis:
3 000 HUF

12994.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12995.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12996.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos  (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
12997.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I. köt. 164 képpel és 1 térképpel. Bp., [1935], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, kissé laza gerinccel.
12998.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mitchell, Margaret: Elfújta a szél I-II. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12999.

Rufpreis:
800 HUF

Kiszely István: A Föld népei, Európa. Bp., 1979, Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13000.

Rufpreis:
800 HUF

Kézdi Árpád-Markó Iván: Földművek, víztelenítés. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13001.

Rufpreis:
800 HUF

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. Bp., é.n.,Dr. Karl Meyer.A szöveg közé iktatatott 800 ábrával, 40 színes képpel ect. Illusztrált egészvászon kötésben. Javítandó fedőborítóval.
13002.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadásban közreadta a Magyar Helikon 1976-ban. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában.
13003.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF