Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 49

12968.

Rufpreis:
2 800 HUF

12969.

Rufpreis:
3 000 HUF

12970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
12971.

Rufpreis:
2 000 HUF

12972.

Rufpreis:
4 000 HUF

12973.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Moussong Géza: Földrajzi útmutató. Bp., é. n., Löblovitz Zsigmond. Kopott papírkötésben, több lapja foltos.
12974.

Rufpreis:
1 000 HUF

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
12975.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12976.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány.  Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
12977.

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány. Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974.
Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.

Rufpreis:
1 400 HUF

12978.

Rufpreis:
1 000 HUF

12979.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF