Stelek jelzéssel: Fenyves erdő, olaj, vászon, 61x40 https://www.darabanth.com/de/233-Fernauktion/233.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600347/Stelek-jelzessel-Fenyves-erdo-olaj-vaszon-61x40~II1061581
1061581
10127
233
Beschreibung: Stelek jelzéssel: Fenyves erdő, olaj, vászon, 61x40
: vörös_iván