Bücher: Religion

Zahl der Lose: 30

Szép Ferencz (ford.): Olvasó és imádságoskönyv rabok használatára. Szabadka, Bitterman Károl tulajdona. cca 1840. Aranyozott egészbőr kötésben, javított gerinccel, kivágott névvel. 335p.
13027.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai-tanulmány az iszlám vallástudomány köréből. Modern Könyvtár 151. Bp., Athenaeum Irod. és Nyomd. Részvényt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13028.

Rufpreis:
800 HUF

13029.

Rufpreis:
2 000 HUF

13030.

Rufpreis:
6 000 HUF

CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner.  Kiadói egészbőr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.
13031.

CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára.
Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner. Kiadói egészbőr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.

Rufpreis:
4 000 HUF

Harmat Artur, Sík Sándor: Üdvözlégy, Mária! Gyöngybetűs ima-és énekeskönyv a  " Szent vagy, Uram" énektár énekeivel.  1943, Magyar Kórus. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
13032.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF