Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai-tanulmány az iszlám vallástudomány köréből. Modern Könyvtár 151. Bp., Athenaeum Irod. és Nyomd. Részvényt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Johann Christian v. Engel (Engel János Keresztély): Geschichte des ungrischen Reichs. 1. kötet, Wien, 1813 Camesianischen Buchhandlung. Korabeli, igényesen restaurált félbőr kötésben
CZIRFUSZ Viktorin: Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Lelki manna. Imádságos- és énekeskönyv római katholikus hívek számára. Bp. (1931.) Méhner. Kiadói egészbőr-kötésben, körben arany élmetszéssel. Szép példány.