https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 22

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
6 db ezüst (Ag.) villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 442 gr
1
19012.

6 db ezüst (Ag.) villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 442 gr

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
6 db ezüst (Ag.) kanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 443 gr
1
19013.

6 db ezüst (Ag.) kanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 443 gr

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém,  osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.
1
19014.

Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db ezüst (Ag.) süteményes kés "K. L." monogrammal, 1 db hibás, jelzett, br. 329 gr
1
19015.

6 db ezüst (Ag.) süteményes kés "K. L." monogrammal, 1 db hibás, jelzett, br. 329 gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst nyaklánc örző szem medállal / Silver necklace with watching eye medal 0,925. 4,27 g
1
19016.

Ezüst nyaklánc örző szem medállal / Silver necklace with watching eye medal 0,925. 4,27 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel, jelzett, h: 26 cm, br. 4,5 gr /  Silver (Ag.) necklace with cross, signed, l: 26 cm, br, 4,5 gr
1
19017.

Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel, jelzett, h: 26 cm, br. 4,5 gr /

Silver (Ag.) necklace with cross, signed, l: 26 cm, br, 4,5 gr

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 37,5 cm, nettó 5,5 gr /  Silver (Ag.) necklace, signed, l: 37,5 cm, 5,5 gr
1
19018.

Ezüst (Ag.) nyaklánc, jelzett, h: 37,5 cm, nettó 5,5 gr /

Silver (Ag.) necklace, signed, l: 37,5 cm, 5,5 gr

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Női ezüst medál, vietnami, Ag, br.:16gr, jelzett, d:4cm / Ladies silver pendant, from Vietnam
1
19019.

Női ezüst medál, vietnami, Ag, br.:16gr, jelzett, d:4cm / Ladies silver pendant, from Vietnam

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Vegyes ezüst tétel: gyűrűk, fülbevalók, medálok, kő berakásokkal, jelzettek, különböző méretben, összesen br. 21,8 gr /  Mixed silver (Ag.) jewels: rings, earrings, etc., signed, br. 21,8 gr in total
1
19020.

Vegyes ezüst tétel: gyűrűk, fülbevalók, medálok, kő berakásokkal, jelzettek, különböző méretben, összesen br. 21,8 gr /

Mixed silver (Ag.) jewels: rings, earrings, etc., signed, br. 21,8 gr in total

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
14 K arany nyaklánc, arany medállal, amelybe név vagy más szöveg gravírozható / Gold necklace with medal 14C, 12,3g
1
19021.

14 K arany nyaklánc, arany medállal, amelybe név vagy más szöveg gravírozható / Gold necklace with medal 14C, 12,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse