19001.
Beendet 232. Fernauktion
Juwelen
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Art deco Omega ezüst (Ag.) zsebóra, másodperc mutatós, nielló díszítéssel, kopott zománc, sérült számlap, működik, jelzett, bruttó:82 gr. / Omega pocketwatch, works fine, silver with enamel