Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkes... https://www.darabanth.com/de/232-Fernauktion/232.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~400039/Magyar-nyomdaszok-evkonyve-Kiadja-a-Konyvnyomdaszok-Szakkore-Szerkeszti-Acs-Mihaly--3Cbr3E~II1052670
1052670
12964
232
Beschreibung: Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Ács Mihály.
Bp., (1890.) Franklin. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, címeres kiadói vászonkötésben.
: sass_melinda