https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12737.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ölvedi Ignác dr., Száva Péter dr.: A második világháború képei 1939-1945. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, 1970, Európa. Modern műbőr kötésben.
1
12738.

Ölvedi Ignác dr., Száva Péter dr.: A második világháború képei 1939-1945. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, 1970, Európa. Modern műbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feld, Charles, Hincker Fracois: Az eget ostromló Párizs. Budapest, 1971, Corvina. Modern műbőr kötésben.
1
12739.

Feld, Charles, Hincker Fracois: Az eget ostromló Párizs. Budapest, 1971, Corvina. Modern műbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világtörténet főtekintettel a magyar nemzet történetére 1648-1913-ig Európa és Amerika nevezetesebb államainak földrajzával. Írta Szölgyémy János kegyes tanítórendi tanár III. kötet. Az új tanterv értelmében átdolgozott harmadik kiadás számos műveltségtörténeti ábrával. Bp., 1914, Lampel R. Kiadói papírkötés, benne színes ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.
1
12740.

Világtörténet főtekintettel a magyar nemzet történetére 1648-1913-ig Európa és Amerika nevezetesebb államainak földrajzával. Írta Szölgyémy János kegyes tanítórendi tanár III. kötet. Az új tanterv értelmében átdolgozott harmadik kiadás számos műveltségtörténeti ábrával. Bp., 1914, Lampel R. Kiadói papírkötés, benne színes ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Testamento del Libertador edition especial del centro Simon Bolivar, facsimile kiadás, Caracas, 1973
1
12741.

Testamento del Libertador edition especial del centro Simon Bolivar, facsimile kiadás, Caracas, 1973

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
1
12742.

Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)
1
12743.

Marczali Henrik: Nagy képes világtörténet I-XII. kötet 1899. (2,4,5,7 hiányzik) Rendkívül gazdagon illusztrálva színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel, hasonmásokkal, mellékletekkel stb. Gerincén aranyozott egységes félbőr kötésben. (mindegyik gerinc elvált a könyvektől, de nagyrészt jó állapotban, megvannak)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse