Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 124

Reviczky Gyula összes költeményei. II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kissé kopott fedőlap, egyébként, jó állapotú.
13216.

Rufpreis:
800 HUF

13217.

Rufpreis:
1 600 HUF

13218.

Rufpreis:
5 000 HUF

13219.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13220.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13221.

Rufpreis:
3 000 HUF

13222.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Verne Gyula munkái. Sándor Mátyás I-II. Fordította dr. Mikes Lajos. Nemes Mihály rajzaival. Budapest,é.n., Tolnai. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Laza gerinccel.
13223.

Rufpreis:
2 000 HUF

13224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jókai Mór Dekameronja. Száz novella. Budapest, 1907, Franklin. 3-6. kötet. Félvászon kötésben.
13225.

Rufpreis:
1 000 HUF

13226.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

13227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF