Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1035994
13203
230
Varga Domonkos: Édesanyám sok szép szava. Budapest, 1999, Hét krajcár kiadó. Dedikált példány! Illusztrált papír kötésben. Szép állapotban.
1001776
13205
230
Lewes György Henrik: Göthe élete. I-II. Fordította: Szász Károly. Budapest, 1874, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban. 1036866
13206
230
Budai é's Saiás: Régi római vagy deák írók élete. A' régi tudos világ históriájából, főképpen a' poética és rhetorica classisok számára. Debreczenbenn, 1814, Csáthy György. Viseltes félbőr kötésben. 1037961
13207
230
Berkó Pál-Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban.
894070
13208
230
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
894098
13209
230
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
909136
13210
230
921218
13211
230
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
894083
13212
230
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben 894117
13213
230
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
1032066
13214
230
7 darabos könyvtétel, Nyirő József könyvei: Az én népem (1935), Halhatatlan élet (1941), Havasok könyve (1936), Isten igájában (1936), Jézusfaragó ember (1937), Madéfalvi veszedelem (1939), Uz Bence (1936),Bp., Révai kiadása. Kiadói halinakötésben, jó állapotban. 1032447
13215
230
Móra Ferenc: Szegedi tulipános láda. II. kötet. Budapest, 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötésben, szegedi tulipános ládában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF