Skulpturen, Plaketten Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1191297
11083
23
90000
Statues, plaquettes
Melocco Miklós (1935-): Radnóti Miklós. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:20 cm 1134950
11084
23
46000
Statues, plaquettes
Beszédes János László (1874-1922): Borozgató. Bronzírózott gipsz, jelzett, apró hibákkal, m:53 cm
1204622
11085
23
Statues, plaquettes
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőrlány a galambbal. Bronzírózott műgyanta, jelzett, fa talapzaton, m: 21 cm
1171738
11086
23
Statues, plaquettes
Borsos Miklós: Hommage Picasso (1955). Két oldalas bronz plakett, jelzett / bronze plaque d: 8 cm 1207497
11087
23
120000
Statues, plaquettes
XIX. sz. Vietnám/Kambodzsa: Három álló Buddha festett faragott antik fa szobor, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült / XIXth century standing Budddhas 3 carved antique wood statues from Vietnam/Cambodia. With minor fault m:59 cm
1207169
11088
23
80000
Statues, plaquettes
Antik álló Buddha templomi szobor. Aranyozott-festett fa, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült ujjakkal / Antique standing Budha statue, gold layered, painted wood. m:57 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF