Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF

9

Beschreibung:

Antik patikai kehely, tejüveg, fújt üveg, jelzett (Jezsuita Patika Temesvár 1904 Sept 11), üveg hibátlan, felirat lekopott / XIXth century: Temesvar Antique pharmacy ground-glass tray with tatterd inscription. m:13,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván