Tétel

Katalognummer:

11736.
Beendet 23. Gross-Auktion
Drucksachen

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes írással és képekkel. Kissé kopott félvászon kötésben, karton tékában, egyébként jó állapotban. / 1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Ed. Donald, Robert, et al. Vol. 1. With interesting writing and illustrations. In a slightly worn out half linen binding, in cardboard box, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván