Széchenyi István, gróf: Hitel. Negyedik kiadás. Pesten, 1832. Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. XX, (1), 22-270, (2) p. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban.