Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Fáy András: Az elszegényedések. Emberbaráti, hazafiúi, és politikai vázlatok. Pest, 1862. Engel és Mandello. 1t. (a szerző kőnyomatú mellképe)+(2)+103p. Első kiadás! A szerző e művében az elszegényedés okait tárgyalja. Pl.: munkatehetetlenség, pazarlás, fényűzés, házvitel hibás kiszámításai, a szenvedélyek túlságos túlságos követése, merész vállalkozások és hitelbe vásárlás. Korabeli aranyozott, vaknyomott egészvászon kötésben. Szép állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván