Böszörményi Kálmán: A magyar királyi postamesterek és kiadók millenium... https://www.darabanth.com/de/23-Gross-Auktion/23.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Sonstige-Raritaten~9216/Boszormenyi-Kalman-A-magyar-kiralyi-postamesterek-es-kiadok-milleniumi-emlekalbuma-Bp-1~II1196850
1196850
11983
23
15000
Beschreibung: Böszörményi Kálmán: A magyar királyi postamesterek és kiadók milleniumi emlékalbuma. Bp., 1896. Posta Közlöny. 62p. (életrajzok) + 72p. (arcképek). Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Egy lap kijár a fűzésbÅ‘l. RendkÃvül ritka!
: sass_melinda