Emlékkönyv a Georgikon alapításának 100. évfordulója és a gazdasági tanintézet új épülete felavatása ünnepélye alkalmából. Szerk.: Csanády Gusztáv. Keszthely, 1897, Farkas János. Kicsit kopott, díszes, dombornyomott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.