cca 1890 Galambok között, Raphael Sanzio képe után metszette, Tiburce ... https://www.darabanth.com/de/228-Fernauktion/228.0/Andere-Sammelgebiete/Stich~12/cca-1890-Galambok-kozott-Raphael-Sanzio-kepe-utan-metszette-Tiburce-de-Mare1840-1900-rezka~II1019574
1019574
11008
228
Engravings
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: cca 1890 Galambok között, Raphael Sanzio képe után metszette, Tiburce de Mare(1840-1900), rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm
: vörös_iván