Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1017365
11029
228
Sculptures, statuettes, plaques
Ébenfa elefánt szobor, csont berakásokkal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
1016882
11030
228
Don Quijote, fából készült szobor, jelzés nélkül, m: 37 cm 1017347
11031
228
Dőri Margit: Pipázó kecskepásztor, fából készült szobor, jelzett, m: 20,5 cm
1017294
11032
228
Dőri Margit: Tyúkok és kakas, fából készült szobor, m: 18,5 cm
1017398
11033
228
Elefánt és pálmafa, szaruból készült szobor, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 29 cm
1013272
11034
228
Michelangelo Mózes-szobrát ábrázoló kisméretű alabástrom szobor, jelzés nélkül, m: 10 cm 1014190
11035
228
Egzotikus fej, faragott, fából készült szobor, jelzés nélkül, m: 52,5 cm 993461
11036
228
Ágyút mintázó festett öntöttvas szobor, "Moszkva" feliratú márvány talapzaton, 19×14×10 cm
984205
11037
228
11000
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm
984172
11038
228
876709
11039
228
926185
11040
228
40000
Szabó Tamás (1951-): Tudós. Bronz, jelzett, számozott 10/9, fa talapzattal, m:31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF