12741.
Beendet 226. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Brehm Alfréd: Az állatok világa, egy kötetben. Szeged, 1990, Maecenas. A korábbi kiadás (Bp., [1926], Légrády - Genius) reprintje. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.