https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 158
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1001776
13040
226
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lewes György Henrik: Göthe élete. I-II. Fordította: Szász Károly. Budapest, 1874, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
921218
13041
226
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894098
13042
226
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894117
13043
226
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894658
13044
226
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
Das Lot is nicht erreichbar
972156
13045
226
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
Das Lot is nicht erreichbar
979498
13046
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Budapest, 1943, Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes fedőlappal. 979509
13047
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Perlaky Lajos: A ma életművészete. A megelégedett boldog élet kalauza. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, viseltes fedőlappal.
Das Lot is nicht erreichbar
853541
13048
226
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Das Lot is nicht erreichbar
847424
13049
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Görgey Gábor: Nők szigete, Kecskeméti Kálmán fotóival. 1990, Új Idő Kft. Fotókkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
980142
13050
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Bp.,én.,Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
980143
13052
226
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnézni
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse