Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

13014.

Rufpreis:
2 400 HUF

13015.

Rufpreis:
3 000 HUF

13016.

Rufpreis:
3 000 HUF

13017.

Rufpreis:
1 000 HUF

13018.

Rufpreis:
3 000 HUF

13019.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
13021.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13023.

Rufpreis:
1 800 HUF

13024.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztojanovits Jenő: Elméleti és gyakorlati énektan. Bp., 1910. Athenaeum. Igényes félvászon kötésben.
13025.

Rufpreis:
800 HUF

13026.

Rufpreis:
2 000 HUF

13027.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF