https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 158
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
926635
13014
226
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
965122
13015
226
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Véreim. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
Das Lot is nicht erreichbar
965151
13016
226
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
Das Lot is nicht erreichbar
961128
13017
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
961462
13018
226
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13019
226
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
909078
13021
226
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben 909136
13023
226
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt.
Das Lot is nicht erreichbar
894070
13024
226
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
909818
13025
226
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztojanovits Jenő: Elméleti és gyakorlati énektan. Bp., 1910. Athenaeum. Igényes félvászon kötésben. 752334
13026
226
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
Das Lot is nicht erreichbar
745844
13027
226
0
12000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse