https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 21
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
835721
12872
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
836067
12873
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971, Pátria. Minikönyv, 103. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835922
12874
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Az új tipográfia. Erdélyi János munkásságáról. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835949
12875
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835975
12876
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
835916
12877
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948174
12878
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Fegyverrel a fasizmus ellen. Bp., 1970. Miniatűr. Kiadott példányszám: 300 számozott példányban. Számozása: 220. Készült hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr borítás,jó állapotú. 948072
12879
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948291
12880
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
948359
12881
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. 1972., Kossuth Kiadó. Mikrókönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, kissé viseletes állapotban. Nagyon apró. Méret:0,8X1cm
Das Lot is nicht erreichbar
840418
12882
226
0
1200
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
Das Lot is nicht erreichbar
948328
12883
226
0
1000
Books: Minibooks
Kunstobjekte & Papier
1
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békéről. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói műbőr kötés,jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse