Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 22

A szépművészetek könyve. Pesti Hírlap Könyvtára. (1940) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Viseltes állapotban, az első oldal fele hiányzik.
12781.

Rufpreis:
2 000 HUF

12782.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12783.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
12784.

Rufpreis:
2 000 HUF

12785.

Rufpreis:
2 000 HUF

Read, Herbert: Modern festészet. Budapest, 1959, Corvina. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
12786.

Rufpreis:
800 HUF

Perruchot: Gauguin élete. Budapest, 1961, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12787.

Rufpreis:
800 HUF

Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban.
12788.

Rufpreis:
1 600 HUF

12789.

Rufpreis:
3 000 HUF

Poche: Porcelán védjegyek, Battenberg Verlag német nyelven
12790.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF