Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
980243
12781
226
Books: Architecture, Art
A szépművészetek könyve. Pesti Hírlap Könyvtára. (1940) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Viseltes állapotban, az első oldal fele hiányzik.
498331
12782
226
100
Books: Architecture, Art
463100
12783
226
Books: Architecture, Art
978212
12784
226
Books: Architecture, Art
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú. 926632
12785
226
Books: Architecture, Art
Muther Richard: A festőművészet története. 1-2. köt. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Bp., cca 1930, Révai. Kicsit vetemedett papírkötésben, egyébként jó állapotban. 997530
12786
226
Books: Architecture, Art
Read, Herbert: Modern festészet. Budapest, 1959, Corvina. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban. 997503
12787
226
Books: Architecture, Art
Perruchot: Gauguin élete. Budapest, 1961, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
997201
12788
226
Books: Architecture, Art
Radics Vilmos: Képszerkesztés, sajtófotó. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban.
980176
12789
226
Books: Architecture, Art
1000652
12790
226
Books: Architecture, Art
Poche: Porcelán védjegyek, Battenberg Verlag német nyelven
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF