2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Nouveau petit Larousse illustré. Szerk.: Augé, Claude, Augé, Paul. Párizs, 1940, Libraire Larousse. Kicsit DÃszes, aranyozott vászonkötésben, gerince néhol kicsit gyűrött, egyébként jó állapotban.