Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 24

P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
13074.

Rufpreis:
1 600 HUF

13075.

Rufpreis:
3 000 HUF

CH. Samaran: Jacques Casanova. Vénitien. Paris, 1914, Calmann - Lévy. Félbőr kötésben, aranyozott, díszes gerinc. Korának megfelelő állapotú. Madonyay tulajdonosi aláírással.
13076.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fournier, Édouard: L'espirt dans l'histoire. Recherches et curiosités sur les mots historiques. Párizs, 1882, E. Dentu. Aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben, a felső lapszélek aranyozottak, jó állapotban.
13077.

Rufpreis:
1 000 HUF

13078.

Rufpreis:
1 800 HUF

13079.

Rufpreis:
800 HUF

Augusto Nicolas: Estudios filosoficos sobre el cristianismo... 2. kötet. Madrid, 1854. Aranyozott félvászon kötésben / in half linen binding
13080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nicolas, Augusto: Del protestantismo y de todas las herejias en su relacion con el socialismo, precedido del examen de un escrito del Sr. Guizot. Traduccion de D. Joaquin Roca y Cornet. Barcelona, 1853. Libreria Religiosa, Imprenta de Pablo Riera, aranyozott félbőr kötésben / in half leather binding
13081.

Nicolas, Augusto: Del protestantismo y de todas las herejias en su relacion con el socialismo, precedido del examen de un escrito del Sr. Guizot. Traduccion de D. Joaquin Roca y Cornet.
Barcelona, 1853. Libreria Religiosa, Imprenta de Pablo Riera, aranyozott félbőr kötésben / in half leather binding

Rufpreis:
2 000 HUF

13082.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murger, Henry: Scénes de La Vie de Bohéme. Illustrations de Paul Destez. Paris, 1909, Calmann- Lévy. Egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlap.
13083.

Rufpreis:
800 HUF

Gerstner, Herbert: Die Handschriftendeutung. Methodischer Lehrgang. Stuttgart, 1922, Frankh'sche Verlagshandlung. Szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13084.

Rufpreis:
800 HUF

13085.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF