Nos Amis: Les Livres. Causeries sur la littérature curieuse et la librairie Par Octave Uzanne. Paris,1866, Maison Quantin. Egészbőr kötésben, aranyozott, dombornyomott gerinc. Fedőlap kissé viseltes, az egyik sarok hiányos.
Fournier, Édouard: L'espirt dans l'histoire. Recherches et curiosités sur les mots historiques. Párizs, 1882, E. Dentu. Aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben, a felső lapszélek aranyozottak, jó állapotban.
Quincke, Wolfgang: Katechismus der Kostümkunde. Leipzig, 1889, Verlagsbuchhandlung J. J. Weber. Sok érdekes illusztrációval. Eredeti, díszes egészvászon kötésben, jó állapotban
Rolland, Romain: Ludwig van Beethoven. Mit zwölf Lichtdrucken. Zürich, 1920, Max Rascher Verlag. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
Nicolas, Augusto: Del protestantismo y de todas las herejias en su relacion con el socialismo, precedido del examen de un escrito del Sr. Guizot. Traduccion de D. Joaquin Roca y Cornet. Barcelona, 1853. Libreria Religiosa, Imprenta de Pablo Riera, aranyozott félbőr kötésben / in half leather binding
Franciscus SJ. Peikhart: La Devotion Chretienne pour le matin et le soir pour La Sainte Messe pour la confession et la sainte communion. Augsburg, 1768. Rieger u. S. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben / In full leather binding. Bit damaged.