Antik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
989060
11041
225
3200
Antique
Szivarkavágó. Díszes, bronz, antik. / Antique cigar cutter
991410
11042
225
Antique
Ezüst (Ag.) fejű díszes fa sétapálca, h: 90 cm 991487
11043
225
Antique
Indiai motívumokkal, istenalakokkal gazdagon díszített réz dísztál, d: 58 cm
950326
11044
225
Antique
cca 1910 Antik fa ládika kulcs nélkül, sérülésekkel / Vintage cassa 20x25x10 cm
950329
11045
225
Antique
cca 1910 Antik fa ládika kulcs nélkül / Vintage cassa 20x25x12 cm
955798
11046
225
Antique
Antik vörös keresztes doboz, fa, jó állapotban, réz szerelékekkel, 23,5×17,5 cm, m:9,5 cm
906879
11047
225
Antique
WMF szecessziós kosárka, üvegbetét hiányzik, jelzett, fém, m:25 cm/ Art noveau WMF basket, glass missing
951503
11048
225
22000
Antique
Gebrüder Brünner Wien szecessziós petróleum lámpa, búra nélkül, testen hajszálrepedéssel, jelzett, festett mázas kerámia, réz szerelékkel, m:33 cm/ Art noveau ceramic table oil lamp, Gebrüder Brünner Wien
940949
11049
225
Antique
cca 1890 Centrum márkájú mérnöki vonalzó, jelzett (Schröder Darmstadt) pecséttel, 106×28 cm 992540
11050
225
Antique
XIX. sz. második fele. Nagyméretű faragott fa feszület / large carved wood crucifix 90x80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF