Gáborffy jelzéssel: Falu széle. Olaj, karton, antik keretben, 55×65 cm https://www.darabanth.com/de/224-Fernauktion/224.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Gaborffy-jelzessel-Falu-szele-Olaj-karton-antik-keretben-55C39765-cm~II957929
957929
10063
224
Beschreibung: Gáborffy jelzéssel: Falu széle. Olaj, karton, antik keretben, 55×65 cm