Laufenauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest. 1899, Természettudományi Társulat. Dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben. Fedőlap kissé viseltes.