Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 10

12990.

Rufpreis:
5 000 HUF

Baja Benedek, Pilch Jenő, Lukinich Imre dr., Zilahy Lajos (szerk.: Hadifogoly magyarok története. I. kötet. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsai-áfgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel. 226 szövegképpel, 4 műmelléklettel, 5 térképmelléklettel. Budapest, 1930, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.  Korának megfelelő állapotban.
12991.

Rufpreis:
4 000 HUF

12992.

Rufpreis:
10 000 HUF

12993.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja! Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
12994.

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja!
Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.

Rufpreis:
6 000 HUF

12995.

Rufpreis:
6 000 HUF

12996.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán. Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben
12997.

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán.
Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben

Rufpreis:
3 000 HUF

12998.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914 november- 1915 november. 5000-től - 10000-ig. Budapest, 1916, Franklin. Kopottas félvászon kötésben.
12999.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF