Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Baja Benedek, Pilch Jenő, Lukinich Imre dr., Zilahy Lajos (szerk.: Hadifogoly magyarok története. I. kötet. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsai-áfgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel. 226 szövegképpel, 4 műmelléklettel, 5 térképmelléklettel. Budapest, 1930, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja! Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklye gyűjtemény és Kossuth- Muzeum képtárából valók. Budapest, 1906, Vass. Újrakötve, egészvászon kötésben.