Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 5

Cserjesi Károly: Szegény ember gazdasága vagy a Magyarországon vadon termő gyógynövények ismertetése és tanácsok ezek gyűjtésére,szárítására és értékesítésére. Bp. 1907.Szent-István-Társulat. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírborítóban. Közepes állapotban.
13000.

Rufpreis:
5 000 HUF

Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 10 oldal színes műlappal, és 2 fekete ábrával. Budapest, 1912, Légrády. Viseletes kiadói egészvászon kötésben.
13001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Budapest, 1986, Minerva. Eggenberger féle kiadás változatlan reprint változata. Illusztrált kiadói karton kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tejtermékek a magyar konyhában. Fülöp Margit kis szakácskönyve. Bp., 1937, Közlekedési Nyomda Kft. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13004.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF