Cserjesi Károly: Szegény ember gazdasága vagy a Magyarországon vadon termő gyógynövények ismertetése és tanácsok ezek gyűjtésére,szárítására és értékesítésére. Bp. 1907.Szent-István-Társulat. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírborítóban. Közepes állapotban.
Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 10 oldal színes műlappal, és 2 fekete ábrával. Budapest, 1912, Légrády. Viseletes kiadói egészvászon kötésben.
Ritter Gusztáv: Gyümölcsértékesítés. Harmadik kiadás, hat ábrával. Az Erdélyi Gazdasági Egylet Könyvkiadó-Vállalatának XVIII. füzete. Bp., 1901, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.