Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Bp., 1958, Kossuth. Emlékezések, dokumentumokkal alátámasztva a Birkenau-i koncentrációs tábor két túlélőjétől. Fényképekkel, rajzokkal illusztrált. Kiadói félvászon kötéseben. A gerinc belül részben elvált.
3 db héber imádságos könyv-Mákzor imádságos könyv az év minden ünnepnapjára I., II. és VII. kötet. Magyarra fordította Schön József. Bécs, Budapest, cca 1902. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.